12.02.2017
Dünya her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Bunun sonucu olarak insanların davranışları, sevdikleri, hoşlandıkları, ilgisini çeken şeyler de gün geçtikçe farklı haller almaya başlıyor.

Ülkemizde senelerdir pırlanta; evlilik teklifi, nişan, söz ve düğünlerde takılan en değerli taş olmuştur. Pırlanta kadınlar tarafından farklı dizilimler ile kullanılmıştır. Bunun en yaygın olanı tektaşbeştaş ve tektaştamtur tarzında 2li kombinasyonlardır. Son zamanlarda dünyanın değişmesi ile beraber insanlar sadeliğin ön plana çıktığı daha çok kendine yakışanı taktıkları bir döneme girdiler. Pırlanta takılar bu dönemde safir, yakut, zümrüt gibi diğer değerli taşlar ile kombinlendi.

Son zamanlarda en çok tercih edilen pırlanta kullanım şekli ise hiç şüphesiz tamtur pırlanta yüzük ile tektaş pırlanta yüzük birleşimi olan yan taşlı tek taş pırlanta yüzükler ve ya tamtur pırlanta yüzük kombinasyonları. Öyle ki farklı renkte altınlar ile yapılmış birbirini tamamlayan tamtur pırlanta yüzükler hanımların parmaklarında hem daha modern hem de daha sade bir görüntü oluşturuyor.

Louis Amour Pırlanta olarak son moda tamtur pırlanta yüzüklerimizi farklı altın ayarları ve renkleri ile üretebiliyor, istediğiniz kombini yapabilmenizde sizlere yüzlerce farklı opsiyon sunuyoruz.