SIKÇA SORULAN SORULAR
Ürünlerinizi özel bir kutu içinde mi gönderiyorsunuz?
Evet; LouisAmour.com`un tüm ürünleri, size özel olarak hazırlanan hediye kutusu içinde şık çantası ve sertifikası ile beraber gönderilmektedir.
Pırlanta alırken nelere dikkat etmeliyim?
Alacağınız mücevheri seçerken, ürünün fiyat avantajlarını ve kalitesini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. LouisAmour.com`da düşük kalitede ürünlere yer vermemekteyiz. Pırlanta seçiminizi en kolay ve keyifli yoldan gerçekleştirebilmeniz için gerekli ve detaylı bilgilere Pırlanta Eğitimi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hangi kargo şirketlerini kullanabilirim?
Ürünlerimiz One Service tarafından sigortalanarak size ücretsiz teslim edilmektedir. Gönderinizin en kısa sürede size ulaşması için ülkemizin en seçkin kargo firmalarından Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.
Louisamour.com a üye olmak ücretlimidir? Nasıl üye olunur?
Louisamour.com a üyelik tamamen ücretsizdir. Ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan ''Giriş'' menüsüne tıklayarak üye olabilirsiniz.
Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?
Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilerek ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye haftasonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir
Siparişlerimde kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
Louisamour.com’da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır, şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Louisamour.com’da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Ayrıca Louisamour.com adresinde bulunan tüm sanal poslar 3D Secure güvenlik sistemine sahiptir.