15.02.2017
Sevgililer günü için pırlanta bir hediye bakıyorsunuz ama  ne tarz bir takı alacağınızı bilmiyor musunuz? Sizi bu dertten kurtarmak için bu yazıyı kaleme almayı düşündük. Louis Amour koleksiyonlarında yüzlerce tektaş pırlanta yüzük modeli, beştaş pırlanta yüzük ve pırlanta kolyeler var.

Pırlanta nişan yüzükleri Louis Amour olarak  kalbimizi ve ruhumuzu  en iyi yansıttığımız modellerdir. Göz alıcı tasarımlarımız, kusursuz pırlanta kalitemiz  ve uzman işçiliğimizle size koleksiyonlarımızı sunmaktan gurur duyarız. Nişan yüzükleri , klasik yuvarlak pırlanta , son zamanlarda popüler olan oval pırlanta , hoş yastık şekli, zarif zümrüt (emerald) kesimi ve mükemmel prenses gibi farklı pırlanta şekillerini içeren geniş bir yelpazedir. Bu pırlanta şekillerinin hepsi daha birçok renkte ve  karatta mevcuttur ve tam olarak aradığınızı bulamazsanız , aynı zamanda ‘kendi yüzüğünü tasarla’ bölümümüz ile özel tasarımlar sunuyoruz. 

Ustalarımız hayal edebileceğiniz neredeyse tüm tasarımları üretebildiği için özel tasarım da güçlü bir kadroya sahibiz. İlk tasarım ve taslak aşamasından başlayarak, istenilen tasarımın balmumu maketi üzerine, metal dökümüne, pırlantaların kalitesine ve son bitirme dokunuşlarına kadar size özel tasarım süreci boyunca rehberlik ederiz. Her adım, yüzüğün son halinin tam anlamıyla hayal ettiğinizdeki ile aynı olması  için bir kontrol noktası.

Louis Amour Pırlanta olarak ne yaptığımızı gayet iyi biliyor ve sizin mutlu anlarınızda yanınızda bulunmaktan dolayı gurur duyuyoruz.  Mutlu alışverişler diliyoruz !