RİSKSİZ ALIŞVERİŞ

LouisAmour.com`dan alınan bir ürünü :

        30 Gün içersinde memnun kalmazsanız geri iade edebilirsiniz.

30 gün iade imkanı sadece LouisAmour.com müşterilerine verilmiş özel bir haktır. Bu hakkı kötüye kullanmaya çalışanlar tespit edildiği takdirde iade işlemleri gerçekleştirilmeyecektir.

LouisAmour.com üründe degisme, bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve tum bedelini iade edecektir.

İade edilecek ürünle birlikte müşterilerimizin geri göndermesi gerekenler şunlardır: ürün ambalajı, Ürün Garanti Sertifikası ve ürün faturası .Faturasız ve Garanti sertifikasız gönderilen Ürünler için iade işlemi gerçekleştirilemez; Böyle bir durumda Ürün Kabul edilmeyerek Geri gönderilir.

Lütfen Dikkat; Özel sipariş ile yapılan ürünler, Müşteri parmağına göre ebat ölçüsü değiştirilen ürünler ve üzerine Özel yazılar yazılmış ürünler ancak ürün isciligi düşülerek iade alınabilir. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır.

Ödeme Havale / EFT yoluyla yapıldığı takdirde iade onaylanır ise 7 Gün içinde Banka hesabına iade edilir, Ürünlerin bedeli Kredi kartı kullanılarak ödendi ise iadenizin Kredi kartı hesabınıza yansıması 1– 4 hafta arasında sürmektedir )

        2 Yıl boyunca ücretsiz bakım ve temizlik yaptırabilirsiniz.

LouisAmour.com' dan satın alacağınız ürünler 2yıl boyunca Louisamour.com bakım garantisi altındadır. Tüm ürünler içeriğinde detaylarının yazılı olduğu sertifikalarıyla beraber gönderilir. Kullanım süresi içerisinde ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası ortaya çıkması durumunda LouisAmour.com ürünü ücretsiz tamir etme ya da yenisi ile değiştirme garantisini verir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat Garanti kapsamına girmez.

        10 yıl boyunca ücretsiz başka bir ürünle değistirebilirsiniz.

LouisAmour.com satın almış olduğunuz bir ürünü 10 yıl süresince değeri en az %25 daha fazla olan herhangi başka bir ürünle masrafsız değiştirmeyi kabul eder.

        Ücretsiz yüzük boyu ayarlatabilirsiniz.

        Ürüne özel olarak hazırlanan Uluslararasi Garanti Sertifikası ile teslim alırsınız

        Türkiyenin heryerine ücretsiz ve sigortali kargo ile teslim alırsınız.