NEDEN LOUİS AMOUR ?

NEDEN LOUIS AMOUR ?

30 Gün Koşulsuz İade

Sattığımız her ürünün arkasında duruyoruz. Eğer aldığınız üründen %100 menun değilseniz hiçbir soruyla yada iade masrafıyla karşılaşmadan 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Ayrıca sattığımız ürünlere 2 yıl garanti bakım ve değişim hizmeti veriyoruz.

Louis Amour size tamamen risksiz alışverişin kapılarını açıyor, güvenle alışveriş yapabilirsiniz

En Uygun Fiyatlar

Louisamour.com olarak sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrübeyle sizlere en güzel pırlantayı en uygun fiyatla ulaştırmayı misyon olarak benimsedik. Pırlantayı direk olarak üreticiden alır ve hicbir aracı firma olmaksızın sizlere ulaştırırız. Kendi imalatımız kendi modellerimiz ve kendi pırlantalarımızı kullanarak rakiplerimize göre oldukça düşük olan maliyetlerimiz sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet vermemize olanak sağlamaktadır

Kalite Misyonu

Louisamour.com `da düşük kalitede ürüne yer vermemekteyiz. Yılların bize verdiği tecrübe bu prensibimizle ne kadar haklı olduğumuzu ortaya çıkarmıştır. Pırlantalar direk görselliğe hitap eden kusurları çok kolay gösterebilen dikkat ile seçilmesi gereken nadide ürünlerdir. Bu nedenle düşük renk ve kalitedeki pırlantalar cok daha uygun fiyatlara satılmalarına rağmen LouisAmour.com`da hiçbir zaman yer almayacaklardır. Müşterilerimizin alışveriş yapmadan once Pırlanta Eğitim bölümümüze göz atmalarını tavsiye ederiz.

Risksiz Alışveriş

Louisamour.com sizlere tamamiyle risksiz alışverişin kapılarını açıyor. LouisAmour.com`dan alınan bir ürünü :
  • 30 Gün içersinde memnun kalmazsanız geri iade edebilirsiniz : LouisAmour.com' dan aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • 2 Yıl boyunca ücretsiz bakım ve temizlik yaptırabilirsiniz.
  • 2 yıl boyunca ücretsiz başka bir ürünle değistirebilirsiniz
  • Ücretsiz yüzük boyu ayarlatabilirsiniz.
  • Ürüne özel olarak hazırlanan Uluslararasi Garanti Sertifikası ile teslim alırsınız
  • Türkiyenin heryerine ücretsiz ve sigortali kargo ile teslim alırsınız.