10.02.2017
Bir nişan yüzüğü seçmek, hiç şüphesiz ki şimdiye kadar yapacağınız en önemli takı kararlarından biri.. Çoğumuz bu seçimde bir çok zorlu süreçten geçeriz. Yüzlerce farklı şey düşünürsünüz ki bunlardan biri de sevgilinizin her gün ona bakacağı ve giydiği her şey ile uyum içinde olması gerektiği..

Sol eldeki bu ışıltı sadece ışıktan fazlasını yansıtmalıdır. Gelinin hayata bakışını ve ilkelerini yansıtmalıdır. Kaliteli işçilik ve orijinallik önemlidir , yüzüğünüz el yapımı olması ve farklı simetriler taşıması daha özel bir tarz sunacaktır.

Son olarak, bir düğün veya nişan yüzüğü, kullanıcının kişisel stilinin bir yansıması ve baktıkça kendini iyi hissettirecek sebepler sunmalı..

Neyse ki, her fiyat aralığında seçim yapabileceğiniz çok çeşitli pırlanta yüzük yelpazemiz ile sizin için bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.. Eşsiz el yapımı yüzüklerimiz ve  farklı kesim pırlantalarla ve değerli taşlarla yapılmış kişiye özel yüzüklerimiz için instagram hesabımızı inceleyebilirsiniz :) Yuvarlak pırlantadan oval kesime ,  ışıl ışıl safirlerden şık ve narin modellere her stilden hayal edebileceğiniz her yüzüğü bulabilirsiniz. 

Bulamadı iseniz üzülmeyin çünkü sizin için özel tasarım yapıyoruz. Buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz :)