GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

LouisAmour.com %100 Güvenli Alışveriş

LouisAmour.com `dan yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.

128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

LouisAmour.com kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da her an yardıma hazır!

Kredi kart bilgileri musteri ve banka arasinda kullanilan sifreli protocol sayesinde tamamen gizli bir sekilde banka tarafindan kullanilir. LouisAmour.com hicbir surette kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

SSL Güvenlik Sertifikası

LouisAmour.com , SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standartlarini kullanan bir alışveriş sitesidir. Guvenlik sektorunu yakindan takip ediyor ve en yeni teknolojilerle guvenliginizi hep en ustte tutmayi sagliyoruz.

3D Secure/ 3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

LouisAmour.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.