Louis Amour TOP 20 EVLİLİK YÜZÜKLERİ Louis Amour
Louis Amour

SıZDEN GELENLER

Louis Amour

"Kiz arkadasima evlilik teklifi icin Ella bestas modelinden aldim urunden cok memnunuz uzun arastirmalar sonucu bu siteyi buldum yerinde gorup inceledim cok ilgililer modelleri cok iyi her butceye uygun şık modelleri var guvenerek rahatlikla alisverisinizi yapabilirsiniz sami beye ayrica tesekkurler..."

Evgin

Louis Amour

SıZDEN GELENLER

Louis Amour

"Harika bir model ve İşlerini çok iyi bilen ilgili satıcı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 1 günde Elime uşaltı."

Murat Kaya

Louis Amour

SıZDEN GELENLER

Louis Amour

"Hızlı ve kaliteli hizmet için çok teşekkürler"

Ahmet Sazak

Louis Amour

SıZDEN GELENLER

Louis Amour

"Üründen önce, müşteri ilişkilerinin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. ilgi, alaka ve doğru ürüne yönlendirme konusunda, kararsız bir müşteri olarak memnun kaldım. ürünü de belirtilen tarihten önce teslim ettiler. ürün gayet şık ve resmedildiği gibi, şüpheniz olmasın. louisamaour markasına güvenebilirsiniz."

Fatih Ilık

Louis Amour

SıZDEN GELENLER

Louis Amour

"Taşı ön plana çıkaran harika bir yüzük.Web siteniz ve müşteri hizmetlerinizde süper."

Salih Osmanoğlu

Louis Amour LOUIS AMOUR BLOG Louis Amour
Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour Louis Amour
Türkiye'de online pırlanta alışverişi denince akla gelen ilk markalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz! 
 
Türkiye'de pırlanta alışverişinin online adresi, son moda pırlanta yüzük modelleri ve yenilenen yüzü ile louisamour.com , birçok farklı takı kategorisinde, 1000’den fazla takı çeşidi ile binlerce müşterisine hizmet veriyor. Deðerli müşterilerine, en iyi pırlantaları en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyor ve Türkiye online pırlanta alışveriş siteleri arasında yıllardır zirvedeki yerini koruyor.

Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden ürün çeşitliliðiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldıran louisamour.com'da, yüzlerce farklı pırlanta yüzük modeli, pırlanta ve deðerli taşlar ile kombinlenmiş kolye, set, küpe ve bilelik bulunuyor. Online pırlanta alışveriş siteleri arasında yıllardır bir numara olan, en sevilen ve en güvenilen online alışveriş sitesi olmayı başaran louisamour.com, kusursuz bir pırlanta alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor. Bu yüzden geliştirdiði güvenli ödeme sistemleri, cazip ödeme koşulları ve taksit imkânları, hızlı ödeme, kolay iade, sigortalı kargo gibi hizmetleriyle online pırlanta alışverişini kolaylaştırıyor, alışveriş deneyiminin kalitesini arttırıyor. 1999 Yılından beri kuyum sektöründe imalat ve toptan satış yapan firmamız “Toptan Fiyatına Halka Satış” prensibi ile 2012 yılında hayata geçirilen www.louisamour.com web sitesi ile çok kısa bir sürede sektörde saðlam bir yer edinerek maðazalaşmak yerine ınternet ve teknolojiye yatırım yapmasının karşılıðını almıştır.

Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri, çok avantajlı kampanyaları ve son teknoloji görselleri tek bir sitede topladık. Müşterilerimize her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitlerimizi en uygun fiyatlarla sunarak ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
 
Misyonumuz itibarımız, kalitemiz, farklılıðımız ve hizmet yelpazemizle müşterilerin birinci tercihi olmaktır. Bizim önceliðimiz, müşterilerimizin mutluluðudur. Müşterilerimize Louis Amour güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
Louis Amour’da her zaman en iyi kalitede pırlanta ve yüzüklere ulaşırsınız. Tüm pırlantalarımız sertifikalı ve en üst standartlardadır. 0.50 ct ve üzeri tüm pırlantalarımız firma sertifikasına ek olarak uluslararası baðımsız labaratuar raporu ile gelmektedirler. ısteyen müşterilerimiz 0.50 ct altı pırlantalar için de ücretini ödeyerek bu rapora sahip olabilmektedirler.

Klasik Tektaş ya da Çok özel bir tasarım?

Klasik tektaş pırlanta yüzüklerden modern yan taşli zarif ve ince modellere, göz alıcı mikro ürünlerden,  fantazi pırlanta yüzüklere pırlanta adına birçok seçeneði içinde barındıran Louis Amour ; farklı yüzük modelleri olan  pırlanta tektaş yüzük , beştaş pırlanta yüzük , tamtur pırlanta yüzük , safir yüzük , yakut yüzük , zümrüt yüzük koleksiyonları ile müşterilerine çok özel ürünler sergiliyor. Farklı kolye seçenekleri pırlanta kolye , safir kolye , zümrüt kolye , yakut kolye olarak göz alıcı tasarımlar içeriyor. Pırlanta renkli taşlı setlerde farklı tarzı ve kendine has tasarımlarıyla  safir set , yakut set , zümrüt set üretiyor. Evlilik ve nişan düðünleri için pırlanta set , düðün seti , düðün takıları , 14 ayar düðün takıları , 22 ayar düðün takıları üretiyor.  Özel günler için pırlanta bileklik , su yolu bileklik , su yolu gerdanlık , safir bileklik , zümrüt bileklik , yakut bileklik , pırlanta küpe , safir küpe , yakut küpe , zümrüt küpe , yan taşlı pırlanta yüzük koleksiyonlarını oluşturan LouisAmour sizlere Türkiyenin en kapsamlı pırlanta kolleksiyonunu sunuyor. Tamamen isteðe baðlı şekillendirebildiðiniz modellerimizle hayalinizdeki yüzüðe ulaşın. Louis Amour size tamamen risksiz alışverişin kapılarını açıyor.

Louis Amour`da düşük kalitede ürüne yer vermemekteyiz. Yılların bize verdiði tecrübe bu prensibimizle ne kadar haklı olduðumuzu ortaya çıkarmıştır. Pırlantalar direk görselliðe hitap eden kusurları çok kolay gösterebilen dikkat ile seçilmesi gereken nadide ürünlerdir. Bu nedenle düşük renk ve kalitedeki pırlantalar çok daha uygun fiyatlara satılmalarına raðmen LouisAmour`da hiçbir zaman yer almayacaklardır. Müşterilerimizin alışveriş yapmadan önce Pırlanta Eðitim bölümümüze göz atmalarını tavsiye ederiz.
Louis Amour beðendiðiniz veya dizayn ettiðiniz bir modeli sizler için tamamen ücretsiz olarak kendi yüzüðünü tasarla seçeneði ile  3 boyutlu hazırlar onayınızın ardından üretir ve bütün bu işlem çok kısa bir sürede gerçekleşir. 24/7 Pırlanta Uzmanlarımız her tür sorularınıza cevap vermek için hazırdır.

Sattıðımız her ürünün arkasında duruyoruz. Eðer aldıðınız üründen %100 menun deðilseniz hiçbir soruyla yada iade masrafıyla karşılaşmadan 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Ayrıca sattıðımız ürünlere 2 yıl garanti bakım ve deðişim hizmeti veriyoruz.
Louisamour.com olarak pırlanta sektöründe geçirdiðimiz uzun yıllar sonucu edindiðimiz tecrübeyle sizlere en güzel pırlantayı en uygun fiyatla ulaştırmayı misyon olarak benimsedik. Pırlantayı direk olarak üreticiden alır ve hiçbir aracı firma olmaksızın sizlere ulaştırırız. Kendi imalatımız kendi modellerimiz ve kendi pırlantalarımızı kullanarak rakiplerimize göre oldukça düşük olan maliyetlerimiz sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet vermemize olanak saðlamaktadır.
Devamı...